ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXV

Скликання:

VII

Тип:

За поправку

Номер:

1

Проголосовано:

22.12.2017 11:13:44

Автор:

Солодяк О.М

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  19
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  17
 • Відсутні
  1

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ДРУК ПОПРАВКИ

Голосування за поправку до проєкту рішення: №00398/07 від 14.12.2017
"Про кошторис видатків на утримання Сокальської районної ради Львівської області та її виконавчого апарату на 2018 рік   

Редакція автора
 

Пропозиції та поправки до проекту
1 2. Встановити голові районної ради та заступнику голови районної ради надбавку за виконання особливо важливої роботи в розмірі ______ посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадових осіб органів місцевого самоврядування та вислугу років. Розмір даної надбавки працівникам виконавчого апарату ради встановлюється розпорядженням голови районної ради  у межах затвердженого фонду оплати праці.

Голові районної ради, заступнику голови районної ради проводити виплату допомоги для оздоровлення та допомоги для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати, встановити преміювання в розмірі ___________ посадового окладу для голови районної ради та ________________ посадового окладу для заступника голови районної ради. Нарахування і виплату допомоги для оздоровлення, допомоги для вирішення соціально-побутових питань та премії працівникам виконавчого апарату районної ради проводити в межах  затверджених видатків на оплату праці за розпорядженням голови районної ради.
Солодяк О.М. Пункт рішення викласти в новій редакції: «2. Встановити голові районної ради та заступнику голови районної ради надбавку за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадових осіб органів місцевого самоврядування та вислугу років. Розмір даної надбавки працівникам виконавчого апарату ради встановлюється розпорядженням голови районної ради  у межах затвердженого фонду оплати праці.

Голові районної ради, заступнику голови районної ради проводити виплату допомоги для оздоровлення та допомоги для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати, встановити преміювання в розмірі 100% посадового окладу для голови районної ради та 80% посадового окладу для заступника голови районної ради. Нарахування і виплату допомоги для оздоровлення, допомоги для вирішення соціально-побутових питань та премії працівникам виконавчого апарату районної ради проводити в межах  затверджених видатків на оплату праці за розпорядженням голови районної ради.
2 3. Затвердити ліміт на утримання службового легкового автотранспорту в кількості _____ одиниці.

 
Солодяк О.М. Пункт рішення викласти в новій редакції: 3. Затвердити ліміт на утримання службового легкового автотранспорту в кількості 2 одиниці.