ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXIV

Скликання:

VII

Вид:

За основу

Номер:

00351/07

Дата реєстрації:

27.11.2017

Проголосовано:

12.12.2017 13:10:10

Автор:

Кравчук Т.Г.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  29
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 00351/07                                                                                                                                    проект

 СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДАЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ    сесія  VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

                               2017 року                                                               м. Сокаль 

Про надання дозволу

на оренду приміщень
          Розглянувши звернення від 10. 10. 2017 року № 10 ТзОВ «БІОТЕПСОКАЛЬ», від 20. 10. 2017 року б/н ФОП Монянчина В. І. та від  21. 08. 2017 року б/н громадської організації «Терос», враховуючи погодження балансоутримувачів, з метою більш ефективного використання комунального майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району та забезпечення збільшення надходжень до районного бюджету, керуючись п.19 ст.43 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.7 та ст.9 Закону України „Про оренду державного та комунального майна”, п. 2.4 Положення про оренду майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району,  враховуючи висновки постійної комісії  районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, Сокальська районна рада Львівської області,-ВИРІШИЛА:       1.   Надати відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації дозвіл на продовження терміном на два роки одинадцять місяців, договору оренди нежитлового приміщення  загальною площею 101,1 м. кв., що знаходиться за адресою с. Реклинець вул. Нова, 10,  для розміщення об’єкту з надання послуг теплопостачання з застосуванням альтернативних видів палива

       2.   Надати Комунальному підприємству Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська районна друкарня», дозвіл на продовження терміном на два роки одинадцять місяців, договору оренди нежитлового приміщення  загальною площею 14,0 м. кв., що знаходиться за адресою м. Сокаль вул. Шашкевича, 43,  для розміщення офісу.

 

       3.   Надати молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації, дозвіл на  передачу в оренду шляхом проведення конкурсу, терміном на два роки одинадцять місяців, нежитлового приміщення  загальною площею 30,3 м. кв., що знаходиться за адресою м. Сокаль вул. Стуса, 4б,  для розміщення громадської організації.

 

       4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва. 

 

 

 

Голова районної ради                                                              Микола Пасько