ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXIV

Скликання:

VII

Вид:

За основу

Номер:

00360/07

Дата реєстрації:

27.11.2017

Проголосовано:

07.12.2017 11:15:50

Автор:

Пасько М.М

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  24
 • Не підтримали
  4
 • Утримались
  2
 • Не голосували
  4
 • Відсутні
  3

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 00360/07

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

__ сесія _VІІ_ скликанняР І Ш Е Н Н Я №____

______________ 2017 року                                                             м.Сокаль

 

Про затвердження Тимчасового порядку призначення

на посаду та звільнення з посади керівників

закладів освіти спільної комунальної власності

територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району          Відповідно до Закону України “Про освіту”,  Закону України “Про загальну середню  освіту” , Кодексу законів про працю України, статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи лист Міністерства освіти і науки України № 1/9-554 від 13.10.17 року «Щодо нагальних питань впровадження Закону України «Про освіту»», висновки постійних депутатських комісій районної ради, Сокальська районна рада Львівської області, -


 

ВИРІШИЛА:


 1. Затвердити Тимчасовий порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників закладів освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району. (Додаток 1).

 2. Затвердити Типову форму контракту з керівником закладу освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району (Додаток 2).


3.  Внести зміни в Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до спільної власності територіальних громад Сокальського району, укладення та розірвання з ними контрактів, затвердженого рішенням №130 від 20.11.2011р. наступного змісту:

Доповнити  пунктом 1.3. " 1.3 Призначення і звільнення керівників закладів освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району, регулюється окремим Порядком"

4. Вважати таким що втратило чинність рішення Сокальської  районної ради Львівської  області V сесії VІІ скликання від 15.04.2016 року №96 "Про затвердження Порядку призначення на посаду та звільнення з посади керівників загальноосвітніх навчальних закладів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району"

5. Контроль за виконанням рішення  покласти  на постійну депутатську комісію з питань освіти,  культури,  туризму та духовного розвитку .

    

Голова  районної ради                                                     Микола Пасько

 

 

 
 

ДОДАТКИ

1 додаток форма контракту.pdf Переглянути
2 додаток Тимчасовий порядок призн.pdf Переглянути